Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kell

Movie Buff - 135 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2018

Location: France

more Recent Ratings
80 27% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Sep 07, 2018
90 68% Howl's Moving Castle (2004) - Sep 07, 2018
90 68% Corpse Bride (2005) - Sep 07, 2018
85 42% Spy Kids (2001) - Sep 07, 2018
95 90% The Usual Suspects (1995) - Sep 07, 2018
90 68% Blood Diamond (2006) - Sep 07, 2018
95 90% Pan's Labyrinth (2006) - Sep 07, 2018
90 68% The King's Speech (2010) - Sep 07, 2018
90 68% The Matrix Reloaded (2003) - Sep 07, 2018
90 68% Citizen Kane (1941) - Sep 07, 2018