Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kenansen

Flick Fan - 76 Film Ratings

Member Since: Jan 30, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Kenansen's...
100 88% Space Jam (1996) - Jan 31, 2019
60 13% Machete (2010) - Jan 31, 2019
20 1% Night at the Museum (2006) - Jan 31, 2019
100 88% Interstellar (2014) - Jan 31, 2019
90 62% Back to the Future (1985) - Jan 31, 2019
90 62% Rush (2013) - Jan 31, 2019
40 5% A Bug's Life (1998) - Jan 31, 2019
40 5% Fast & Furious 6 (2013) - Jan 31, 2019
75 32% Terminator Salvation (2009) - Jan 31, 2019
50 9% Equilibrium (2002) - Jan 31, 2019