KeremDemiroz

keremdemiroz
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: instagram : sonpatatesbukucu

more Recent Ratings

75 59% Jurassic Park (1993) - Rated 18 Aug 2018
90 90% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 17 Aug 2018
85 78% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 17 Aug 2018
90 90% Sin City (2005) - Rated 15 Aug 2018
95 97% Fight Club (1999) - Rated 13 Aug 2018
70 38% Jackie Brown (1997) - Rated 11 Aug 2018
90 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 08 Aug 2018
75 59% King Kong (2005) - Rated 08 Aug 2018
70 38% The Post (2017) - Rated 08 Aug 2018
75 59% Her Sey Çok Güzel Olacak (1998) - Rated 01 Aug 2018