Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kerenimo

Movie Buff - 145 Film Ratings

Member Since: May 18, 2018

Location: Turkey

Bio: Poser de─čilim lan
more Recent Ratings
Check out Kerenimo's...
70 44% Bohemian Rhapsody (2018) - Nov 10, 2018
90 87% Memento (2001) - Sep 16, 2018
80 64% Ready Player One (2018) - Sep 15, 2018
85 77% The Prestige (2006) - Sep 15, 2018
55 14% The Predator (2018) - Sep 15, 2018
95 94% Le Samoura├» (1967) - Sep 15, 2018
75 54% The Sixth Sense (1999) - Sep 01, 2018
75 54% Django Unchained (2012) - Sep 01, 2018
85 77% Inglourious Basterds (2009) - Sep 01, 2018
30 2% Death Proof (2007) - Sep 01, 2018