Kerry56

kerry56
Cinema Addict - 1028 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 53% Children of the Damned (1963) - Rated 26 Feb 2015
75 89% My Fair Lady (1964) - Rated 26 Feb 2015
70 73% Cabaret (1972) - Rated 26 Feb 2015
73 83% Doctor Zhivago (1965) - Rated 26 Feb 2015
60 39% Bananas (1971) - Rated 26 Feb 2015
40 8% 88 Minutes (2007) - Rated 26 Feb 2015
68 64% A Room with a View (1985) - Rated 26 Feb 2015
35 5% What Lies Beneath (2000) - Rated 26 Feb 2015
68 64% Dante's Peak (1997) - Rated 26 Feb 2015
74 85% Nobody's Fool (1994) - Rated 26 Feb 2015