Kerttu

kerttu
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2017
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Dunkirk (2017) - Rated 29 Jul 2017
80 67% Kedi (2016) - Rated 27 Jul 2017
78 41% Ghostbusters (1984) - Rated 27 Jul 2017
82 84% Riverdale (2017) - Rated 10 Jul 2017
84 91% Baby Driver (2017) - Rated 10 Jul 2017
80 67% Sleuth (2007) - Rated 10 Jul 2017
80 67% Louder Than Bombs (2015) - Rated 18 Mar 2017
80 67% Memento (2001) - Rated 18 Mar 2017
77 31% Palo Alto (2014) - Rated 18 Mar 2017
78 41% True Story (2015) - Rated 18 Mar 2017