Kevbot

kevbot
Movie Buff - 297 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2012
Location: Sylvan Lake, Alberta, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% The Rocker (2008) - Rated 09 Aug 2012
80 69% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 09 Aug 2012
40 20% Total Recall (2012) - Rated 09 Aug 2012
75 57% A Serbian Film (2010) - Rated 09 Aug 2012
90 90% God Bless America (2012) - Rated 09 Aug 2012
85 79% Logorama (2009) - Rated 09 Aug 2012
75 57% The Wizard of Oz (1939) - Rated 08 Aug 2012
45 23% Dragonheart (1996) - Rated 08 Aug 2012
75 57% Blades of Glory (2007) - Rated 08 Aug 2012
40 20% Beethoven (1992) - Rated 08 Aug 2012