KevinM

kevinm
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 22% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Mar 2012
86 61% Caddyshack (1980) - Rated 18 Mar 2012
90 81% Escape from New York (1981) - Rated 18 Mar 2012
90 81% Alien (1979) - Rated 18 Mar 2012
90 81% American Pie (1999) - Rated 18 Mar 2012
79 22% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 18 Mar 2012
90 81% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 18 Mar 2012
90 81% Man Bites Dog (1992) - Rated 18 Mar 2012
86 61% Beetlejuice (1988) - Rated 18 Mar 2012
86 61% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 18 Mar 2012