Kevin Carlo

kevin_carlo
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 35% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 24 Sep 2013
60 29% Felicia's Journey (1999) - Rated 23 Sep 2013
40 14% Miami Vice (2006) - Rated 22 Sep 2013
40 14% Rocky II (1979) - Rated 22 Sep 2013
30 6% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 22 Sep 2013
40 14% Universal Soldier (1992) - Rated 22 Sep 2013
40 14% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 22 Sep 2013
40 14% Wedding Crashers (2005) - Rated 22 Sep 2013
80 44% Strangers on a Train (1951) - Rated 22 Sep 2013
100 94% Blade Runner (1982) - Rated 22 Sep 2013