Kevo0H

kevo0h
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2020
Location: Kenya
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Den of Thieves (2018) - Rated 31 Jul 2020
96 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 31 Jul 2020
92 35% Neighbors (2014) - Rated 31 Jul 2020
88 5% Prisoners (2013) - Rated 31 Jul 2020
96 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Jul 2020
94 55% Argo (2012) - Rated 31 Jul 2020
93 45% The Departed (2006) - Rated 31 Jul 2020
90 25% Knocked Up (2007) - Rated 31 Jul 2020
89 15% Baby Driver (2017) - Rated 31 Jul 2020
95 70% Heat (1995) - Rated 31 Jul 2020