Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KfaAX2

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2019

more Recent Ratings
10 5% Her (2013) - Apr 24, 2019
20 20% City of God (2002) - Apr 24, 2019
20 20% Slumdog Millionaire (2008) - Apr 24, 2019
40 45% Three Kings (1999) - Apr 24, 2019
30 35% Titanic (1997) - Apr 24, 2019
60 70% The Hurt Locker (2009) - Apr 24, 2019
80 95% Se7en (1995) - Apr 24, 2019
50 55% Collateral (2004) - Apr 24, 2019
60 70% The Godfather: Part II (1974) - Apr 24, 2019
70 85% Fargo (1996) - Apr 24, 2019