Kgd0603

kgd0603
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2016
Location: Pittsburgh , PA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 34% Billy Madison (1995) - Rated 20 Oct 2016
81 47% Big Daddy (1999) - Rated 20 Oct 2016
80 44% Happy Gilmore (1996) - Rated 20 Oct 2016
87 73% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Oct 2016
79 41% Signs (2002) - Rated 20 Oct 2016
82 51% The Beach (2000) - Rated 20 Oct 2016
86 68% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 20 Oct 2016
91 87% Steve Jobs (2015) - Rated 20 Oct 2016
71 29% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 20 Oct 2016
93 92% Fight Club (1999) - Rated 20 Oct 2016