Khara

khara
Member Since: 06 Sep 2013
Location: Moscow, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 30% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 15 Feb 2014
45 15% Carrie (2002) - Rated 06 Dec 2013
95 67% Gravity (2013) - Rated 02 Dec 2013
66 30% Drive (2011) - Rated 26 Nov 2013
40 10% Carrie (1976) - Rated 26 Nov 2013
88 50% Carrie (2013) - Rated 26 Nov 2013
90 56% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Sep 2013
60 23% The Great Gatsby (2013) - Rated 27 Sep 2013
"It's not really bad, there is a good cast, but the athmosphere is ruined in some movies"
81 45% Inception (2010) - Rated 27 Sep 2013
"There are some mistakes, but that's a good movie."
80 39% Boss Nigger (1975) - Rated 12 Sep 2013