Khozar

khozar
Film Freak - 919 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 0% Spice World (1997) - Rated 17 Feb 2020
71 57% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 17 Feb 2020
55 9% Beverly Hills Ninja (1997) - Rated 17 Feb 2020
80 93% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 17 Feb 2020
78 88% Uncut Gems (2019) - Rated 17 Feb 2020
75 78% Altered Carbon (2018) - Rated 14 Mar 2019
70 48% Maze Runner: The Death Cure (2018) - Rated 14 Mar 2019
75 78% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 14 Mar 2019
70 48% Christopher Robin (2018) - Rated 14 Mar 2019
70 48% Annihilation (2018) - Rated 14 Mar 2019