Kian6

kian6
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 88% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 09 Sep 2016
86 57% American Beauty (1999) - Rated 06 Sep 2016
84 47% American History X (1998) - Rated 06 Sep 2016
88 71% Boyhood (2014) - Rated 06 Sep 2016
75 20% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Sep 2016
80 40% Avatar (2009) - Rated 06 Sep 2016
70 15% The Avengers (2012) - Rated 06 Sep 2016
65 10% Argo (2012) - Rated 06 Sep 2016
88 71% The Departed (2006) - Rated 06 Sep 2016
85 53% Shutter Island (2010) - Rated 06 Sep 2016