KilianHB

kilianhb
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: Hamden, CT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% Batman Begins (2005) - Rated 06 Jan 2013
85 49% Minority Report (2002) - Rated 06 Jan 2013
100 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 06 Jan 2013
75 24% The Greatest Movie Ever Sold (2011) - Rated 06 Jan 2013
89 62% Man on the Moon (1999) - Rated 06 Jan 2013
100 98% Drive (2011) - Rated 06 Jan 2013
85 49% Milk (2008) - Rated 06 Jan 2013
80 33% American Beauty (1999) - Rated 06 Jan 2013
90 74% Primer (2004) - Rated 06 Jan 2013
80 33% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 06 Jan 2013