KillerSOS

killersos
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2013
Location: Charlotte, North Carolina, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 72% Dunkirk (2017) - Rated 29 Jul 2023
78 50% Something in the Dirt (2022) - Rated 29 Apr 2023
94 98% Spontaneous (2020) - Rated 23 Apr 2023
85 79% Synecdoche, New York (2008) - Rated 06 Mar 2023
81 66% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 04 Feb 2023
89 88% The Hunger Games (2012) - Rated 18 Jan 2023
90 92% Last Night in Soho (2021) - Rated 14 Jan 2023
87 83% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 26 Dec 2022
81 66% Warm Bodies (2013) - Rated 21 Dec 2022
82 69% The Batman (2022) - Rated 25 Jun 2022