Kimbi

kimbi
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 28 May 2013
Location: Karlsruhe, Baden-Würtemberg, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Face/Off (1997) - Rated 01 Jun 2013
90 71% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 28 May 2013
67 15% Twister (1996) - Rated 28 May 2013
66 12% Panic Room (2002) - Rated 28 May 2013
77 34% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 28 May 2013
95 82% Red Dragon (2002) - Rated 28 May 2013
89 66% Hitch (2005) - Rated 28 May 2013
75 27% Gothika (2003) - Rated 28 May 2013
80 39% Bring It On (2000) - Rated 28 May 2013
70 18% Final Destination 3 (2006) - Rated 28 May 2013