Kimble

kimble
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2009
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 84% Citizen Kane (1941) - Rated 19 Apr 2009
5% King Kong (2005) - Rated 19 Apr 2009
73 51% Ocean's Eleven (2001) - Rated 19 Apr 2009
79 58% Bullitt (1968) - Rated 19 Apr 2009
86 73% American Psycho (2000) - Rated 19 Apr 2009
99 95% The Shining (1980) - Rated 19 Apr 2009
65 43% Dead Alive (1992) - Rated 19 Apr 2009
82 65% The Elephant Man (1980) - Rated 19 Apr 2009
81 62% Blood Simple (1984) - Rated 19 Apr 2009
98 94% Throne of Blood (1957) - Rated 19 Apr 2009