Kimdunja

kimdunja
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% Apocalypse Now (1979) - Rated 02 Oct 2015
67 33% A Knight's Tale (2001) - Rated 02 Oct 2015
74 62% Uncle Buck (1989) - Rated 02 Oct 2015
78 72% There's Something About Mary (1998) - Rated 02 Oct 2015
78 72% Three Colors: Blue (1993) - Rated 02 Oct 2015
71 50% Tremors (1990) - Rated 02 Oct 2015
4% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 02 Oct 2015
8% Knocked Up (2007) - Rated 02 Oct 2015
76 66% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 Oct 2015
78 72% The Producers (2005) - Rated 02 Oct 2015