Kimo reviews

kimo_reviews
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2019
Location: Egypt
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 The Incredible Hulk (2008) - Rated 15 Aug 2019
100 Toy Story 3 (2010) - Rated 15 Aug 2019
98 Inside Out (2015) - Rated 15 Aug 2019
90 Bolt (2008) - Rated 15 Aug 2019
80 Batman Begins (2005) - Rated 15 Aug 2019
90 Monsters, Inc. (2001) - Rated 15 Aug 2019
100 Tarzan (1999) - Rated 15 Aug 2019
80 Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 15 Aug 2019
90 The Godfather (1972) - Rated 15 Aug 2019
80 The Fast and the Furious (2001) - Rated 15 Aug 2019