KingBread

Cinema Addict - 2012 Film Ratings
Member Since: Mar 21, 2019
Check out KingBread's...
75 72% | Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 08, 2021 |
78 73% | Weathering with You (2019) - Mar 29, 2021 |
62 41% | Godzilla vs. Mechagodzilla (1974) - Mar 26, 2021 |
50 19% | Godzilla vs. Megalon (1973) - Mar 26, 2021 |
50 19% | Godzilla vs. Hedorah (1971) - Mar 26, 2021 |
60 34% | Godzilla vs. Gigan (1972) - Mar 26, 2021 |
55 26% | Terror of Mechagodzilla (1975) - Mar 26, 2021 |
40 8% | All Monsters Attack (1969) - Mar 19, 2021 |
60 34% | Bedknobs and Broomsticks (1971) - Mar 19, 2021 |
63 42% | Destroy All Monsters (1968) - Mar 18, 2021 |