KingMe

kingme
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2012
Location: Hasselt, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 6% 50 First Dates (2004) - Rated 08 Oct 2012
80 42% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 08 Oct 2012
55 6% Shakespeare in Love (1998) - Rated 08 Oct 2012
40 3% What Women Want (2000) - Rated 08 Oct 2012
85 62% Shaun of the Dead (2004) - Rated 08 Oct 2012
80 42% (500) Days of Summer (2009) - Rated 08 Oct 2012
60 9% Waterworld (1995) - Rated 08 Oct 2012
80 42% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 08 Oct 2012
55 6% Diamonds Are Forever (1971) - Rated 08 Oct 2012
95 92% The Road (2009) - Rated 08 Oct 2012