KirstyS

kirstys
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2011
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% The Untouchables (1987) - Rated 22 Jun 2012
50 6% Strictly Ballroom (1992) - Rated 26 Mar 2011
70 42% Pretty Woman (1990) - Rated 26 Mar 2011
70 42% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 26 Mar 2011
78 64% Cape Fear (1991) - Rated 26 Mar 2011
61 25% Meet the Fockers (2004) - Rated 26 Mar 2011
61 25% Meet the Parents (2000) - Rated 26 Mar 2011
58 14% The Evil Dead (1981) - Rated 26 Mar 2011
52 8% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 26 Mar 2011
78 64% Scary Movie (2000) - Rated 26 Mar 2011