Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kishore L K

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2018

Location: India

more Recent Ratings
Check out Kishore L K's...
95 76% Cinema Paradiso (1988) - Sep 08, 2018
95 76% Before Sunset (2004) - Sep 08, 2018
95 76% Before Sunrise (1995) - Sep 08, 2018
95 76% Before Midnight (2013) - Sep 08, 2018
85 42% As Good As It Gets (1997) - Sep 08, 2018
70 14% Barfi! (2012) - Sep 08, 2018
90 53% The Apartment (1996) - Sep 08, 2018
85 42% (500) Days of Summer (2009) - Sep 08, 2018
80 28% About a Boy (2002) - Sep 08, 2018
55 5% 2012 (2009) - Sep 08, 2018