Kitrinx

kitrinx
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 31 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 31 May 2016
80 28% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 31 May 2016
92 81% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 31 May 2016
90 71% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 31 May 2016
85 47% Tron: Legacy (2010) - Rated 31 May 2016
50 7% The Birdcage (1996) - Rated 31 May 2016
93 86% The Hateful Eight (2015) - Rated 31 May 2016
94 92% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 31 May 2016
80 28% Inside Out (2015) - Rated 31 May 2016
90 71% Battlestar Galactica (2003) - Rated 31 May 2016