Kiwani

kiwani
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Rome (2005) - Rated 10 Apr 2017
80 26% Stevie (2002) - Rated 10 Apr 2017
97 85% Prometheus (2012) - Rated 10 Apr 2017
90 65% Horrible Bosses (2011) - Rated 10 Apr 2017
85 40% Paranormal Activity 2 (2010) - Rated 10 Apr 2017
84 34% Safe House (2012) - Rated 10 Apr 2017
100 94% Grizzly Man (2005) - Rated 10 Apr 2017
90 65% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 10 Apr 2017
85 40% Hostel (2005) - Rated 10 Apr 2017
80 26% Manchester by the Sea (2016) - Rated 10 Apr 2017