Kiwivixter

kiwivixter
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: wellington, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 46% Die Hard (1988) - Rated 07 Mar 2012
85 85% Once Were Warriors (1994) - Rated 07 Mar 2012
90 95% District 9 (2009) - Rated 07 Mar 2012
90 95% The Princess Bride (1987) - Rated 07 Mar 2012
90 95% In Bruges (2008) - Rated 07 Mar 2012
65 46% Battlestar Galactica (2003) - Rated 21 Feb 2012
80 74% Once (2007) - Rated 21 Feb 2012
50 26% Home Alone (1990) - Rated 21 Feb 2012
75 65% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Feb 2012
80 74% Mulholland Drive (2001) - Rated 21 Feb 2012