KjetilA

kjetila
Film Freak - 700 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

37% L'argent (1983) - Rated 10 Sep 2012
56% The Kid With a Bike (2011) - Rated 09 Sep 2012
6% La Jetée (1962) - Rated 09 Sep 2012
15% Thirst (2009) - Rated 08 Sep 2012
25% Spun (2002) - Rated 08 Sep 2012
0% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 08 Sep 2012
37% The Basketball Diaries (1995) - Rated 08 Sep 2012
78% Apocalypto (2006) - Rated 08 Sep 2012
25% In Time (2011) - Rated 08 Sep 2012
56% Alien (1979) - Rated 08 Sep 2012