Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Knackys

Celluloid Junkie - 3058 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2012

Location: Trois-Rivieres, Qu├ębec, Canada

more Recent Ratings
73 75% ZeroZeroZero (2020) - Jun 09, 2020
30 28% Sabrina (1995) - May 25, 2020
45 42% Extraction (2020) - May 20, 2020
83 90% 1917 (2019) - May 17, 2020
76 81% Unbelievable (2019) - May 17, 2020
74 77% Ford v Ferrari (2019) - Mar 30, 2020
55 52% The Night Comes for Us (2018) - Mar 14, 2020
76 81% The Morning Show (2019) - Feb 23, 2020
65 64% Train to Busan (2016) - Feb 08, 2020
35 33% Messiah (2020) - Feb 02, 2020