Knope

knope
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2017
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 84% Geri's Game (1997) - Rated 24 Aug 2017
86 60% Spotlight (2015) - Rated 24 Aug 2017
36 5% Arrival (2016) - Rated 24 Aug 2017
83 46% Titanic (1997) - Rated 24 Aug 2017
57 13% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 24 Aug 2017
78 32% Avatar (2009) - Rated 24 Aug 2017
83 46% Aliens (1986) - Rated 24 Aug 2017
91 77% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 24 Aug 2017
83 46% A Bug's Life (1998) - Rated 23 Aug 2017
82 39% Blended (2014) - Rated 23 Aug 2017