Knuthex

knuthex
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2012
Location: trondheim, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 96% La La Land (2016) - Rated 22 Apr 2017
93 96% Captain Fantastic (2016) - Rated 29 Oct 2016
95 98% Donnie Darko (2001) - Rated 02 Oct 2016
90 84% Wild Tales (2014) - Rated 17 Jul 2016
40 5% She's Out of My League (2010) - Rated 14 Jul 2016
65 17% World War Z (2013) - Rated 12 Jul 2016
80 52% Snowpiercer (2014) - Rated 12 Jul 2016
75 36% John Wick (2014) - Rated 10 Jul 2016
60 13% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 10 Jul 2016
80 52% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 10 Jul 2016