Kon Kar

kon_kar
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% The Cruise (1998) - Rated 11 Apr 2021
93 79% Lost in Translation (2003) - Rated 09 Apr 2021
94 85% Pain and Glory (2019) - Rated 10 Sep 2020
95 92% Blow-Up (1966) - Rated 18 Jan 2020
94 85% The Beach Bum (2019) - Rated 17 Jan 2020
80 9% Joker (2019) - Rated 03 Nov 2019
93 79% La Vie de bohème (1992) - Rated 03 Nov 2019
90 53% Moonlight (2016) - Rated 25 Sep 2019
92 69% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 21 Sep 2019
93 79% Machete Kills (2013) - Rated 21 Sep 2019