Konfuchie

konfuchie
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2015
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 84% War of the Worlds (2005) - Rated 15 Mar 2017
73 45% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 15 Mar 2017
83 83% Oblivion (2013) - Rated 15 Mar 2017
79 75% Cloud Atlas (2012) - Rated 15 Mar 2017
80 79% End of Watch (2012) - Rated 14 Mar 2017
70 31% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Mar 2017
69 26% American Sniper (2014) - Rated 14 Mar 2017
69 26% Panic Room (2002) - Rated 14 Mar 2017
58 7% Battlefield Earth (2000) - Rated 14 Mar 2017
77 63% Taxi (1998) - Rated 14 Mar 2017