Kongald

kongald
Film Freak - 671 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 13% El Topo (1970) - Rated 07 Mar 2015
74 54% A Most Wanted Man (2014) - Rated 03 Mar 2015
86 90% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 01 Mar 2015
82 81% Spirited Away (2001) - Rated 01 Mar 2015
80 74% Princess Mononoke (1997) - Rated 01 Mar 2015
44 9% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 01 Mar 2015
77 64% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 01 Mar 2015
65 30% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 01 Mar 2015
52 14% Adventureland (2009) - Rated 01 Mar 2015
51 14% Hall Pass (2011) - Rated 01 Mar 2015