Kortnie

kortnie
Movie Buff - 336 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 50% Life Partners (2014) - Rated 04 Jan 2016
72 73% Jenny's Wedding (2015) - Rated 04 Jan 2016
26 2% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 02 Jan 2016
89 95% Southpaw (2015) - Rated 02 Jan 2016
42 12% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 01 Jan 2016
89 95% Dennis the Menace (1993) - Rated 01 Jan 2016
74 77% Disturbia (2007) - Rated 01 Jan 2016
70 70% Edward Scissorhands (1990) - Rated 01 Jan 2016
81 91% (500) Days of Summer (2009) - Rated 01 Jan 2016
75 79% Futurama (1999) - Rated 01 Jan 2016