Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KpfbOq

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Apr 27, 2019

more Recent Ratings
77 35% 127 Hours (2010) - Apr 27, 2019
88 93% Midnight in Paris (2011) - Apr 27, 2019
88 93% Magnolia (1999) - Apr 27, 2019
90 99% The Prestige (2006) - Apr 27, 2019
64 7% The Deer Hunter (1978) - Apr 27, 2019
88 93% Interstellar (2014) - Apr 27, 2019
20 0% 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 27, 2019
79 49% The Number 23 (2007) - Apr 27, 2019
75 27% The Revenant (2015) - Apr 27, 2019
89 97% Inception (2010) - Apr 27, 2019