KrI2Find

kri2find
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Cool Runnings (1993) - Rated 15 Mar 2017
90 60% Clue (1985) - Rated 15 Mar 2017
80 35% Can't Buy Me Love (1987) - Rated 15 Mar 2017
40 9% Beetlejuice (1988) - Rated 15 Mar 2017
80 35% Beethoven's 2nd (1993) - Rated 15 Mar 2017
95 75% Beethoven (1992) - Rated 15 Mar 2017
95 75% Beauty and the Beast (1991) - Rated 15 Mar 2017
75 22% Back to the Future Part II (1989) - Rated 14 Mar 2017
100 91% Back to the Future (1985) - Rated 14 Mar 2017
80 35% Baby's Day Out (1994) - Rated 14 Mar 2017