Kraken Blues

Recent Ratings
Check out Kraken Blues's...
90 81% | Attack on Titan (2013) - Apr 01, 2021 |
75 40% | Total Recall (2012) - Mar 31, 2021 |
65 22% | Half Baked (1998) - Mar 31, 2021 |
80 54% | The Island (2005) - Mar 31, 2021 |
65 22% | Juno (2007) - Mar 31, 2021 |
85 68% | The 13th Warrior (1999) - Mar 31, 2021 |
95 95% | The Fly (1986) - Mar 31, 2021 |
80 54% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Mar 31, 2021 |
90 81% | The Usual Suspects (1995) - Mar 31, 2021 |
30 4% | Click (2006) - Mar 31, 2021 |