Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Krakkrit

Film Freak - 526 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Krakkrit's...
75 27% Deep Blue Sea (1999) - Sep 16, 2017
85 64% Blades of Glory (2007) - Sep 16, 2017
65 9% Orange County (2002) - Sep 16, 2017
50 1% Tomcats (2001) - Sep 16, 2017
80 40% Stir of Echoes (1999) - Sep 16, 2017
70 13% Date Movie (2006) - Sep 16, 2017
70 13% Dangerous Minds (1995) - Sep 16, 2017
80 40% Hotel Rwanda (2004) - Sep 16, 2017
75 27% Easy A (2010) - Sep 16, 2017
45 1% Striptease (1996) - Sep 16, 2017