Kristianvo

kristianvo
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2012
Location: Aarhus, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 97% Bicycle Thieves (1948) - Rated 22 Apr 2012
70 14% Blood in the Mobile (2010) - Rated 22 Apr 2012
85 74% The Red Chapel (2009) - Rated 22 Apr 2012
86 89% The Ambassador (2011) - Rated 22 Apr 2012
79 33% Lost in Translation (2003) - Rated 22 Apr 2012
86 89% Los viajes del viento (2009) - Rated 22 Apr 2012
85 74% Dogtooth (2009) - Rated 22 Apr 2012
60 4% The Da Vinci Code (2006) - Rated 22 Apr 2012
84 60% The Godfather (1972) - Rated 22 Apr 2012
82 52% Sin City (2005) - Rated 22 Apr 2012