Krobhopper

krobhopper
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like action movies and suspenseful movies to

more Recent Ratings

81 36% Shallow Hal (2001) - Rated 07 Jun 2015
78 27% The Croods (2013) - Rated 07 Jun 2015
99 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 07 Jun 2015
87 46% Billy Madison (1995) - Rated 07 Jun 2015
97 75% Happy Gilmore (1996) - Rated 07 Jun 2015
81 36% Frozen (2013) - Rated 06 Jun 2015
100 97% The Avengers (2012) - Rated 06 Jun 2015
100 97% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 06 Jun 2015
98 83% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 06 Jun 2015
62 14% Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) - Rated 06 Jun 2015