Kromko

Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: Oct 1, 2019
Recent Ratings
Check out Kromko's...
75 54% | Space Cop (2016) - Feb 20, 2022 |
85 84% | The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Feb 20, 2022 |
75 54% | Logan (2017) - Feb 20, 2022 |
86 93% | Dune (2021) - Feb 20, 2022 |
85 84% | Blade Runner (1982) - Feb 20, 2022 |
65 24% | Man of Tai Chi (2013) - May 22, 2021 |
80 69% | A Knight's Tale (2001) - May 16, 2021 |
85 84% | Aliens (1986) - Apr 17, 2021 |
90 96% | The Princess Bride (1987) - Apr 17, 2021 |
90 96% | The Matrix (1999) - Apr 17, 2021 |