Krubi

krubi
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 50% Twilight (2008) - Rated 27 Dec 2015
98 95% Notting Hill (1999) - Rated 27 Dec 2015
91 35% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 27 Dec 2015
99 98% Schindler's List (1993) - Rated 27 Dec 2015
93 50% Maid in Manhattan (2002) - Rated 27 Dec 2015
95 76% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 27 Dec 2015
93 50% The Giver (2014) - Rated 27 Dec 2015
96 87% Rain Man (1988) - Rated 27 Dec 2015
93 50% Joe Dirt (2001) - Rated 27 Dec 2015
94 61% Julie & Julia (2009) - Rated 27 Dec 2015