Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KuNvwX

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 17, 2019

more Recent Ratings
100 0% The Animatrix (2003) - Sep 17, 2019
100 0% Silver Linings Playbook (2012) - Sep 17, 2019
100 0% American Gangster (2007) - Sep 17, 2019
100 0% Old School (2003) - Sep 17, 2019
100 0% Back to the Future Part II (1989) - Sep 17, 2019
100 0% The Bourne Identity (2002) - Sep 17, 2019
100 0% Breaking Bad (2008) - Sep 17, 2019
100 0% The Man from Earth (2007) - Sep 17, 2019
30 0% Rocky (1976) - Sep 17, 2019
90 0% Black Swan (2010) - Sep 17, 2019