Kudret

kudret
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2007
Location: Istanbul, Çiftehavuzlar, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 33% Bringing Out the Dead (1999) - Rated 17 Nov 2007
50 23% Pet Sematary (1989) - Rated 17 Nov 2007
60 33% 50 First Dates (2004) - Rated 17 Nov 2007
70 45% Scary Movie (2000) - Rated 17 Nov 2007
80 66% Be Cool (2005) - Rated 17 Nov 2007
80 66% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 17 Nov 2007
63 39% House of Wax (2005) - Rated 17 Nov 2007
90 90% The Tuxedo (2002) - Rated 17 Nov 2007
80 66% The Master of Disguise (2002) - Rated 17 Nov 2007
60 33% Just Married (2003) - Rated 17 Nov 2007