Kurtov

kurtov
Film Freak - 649 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 99% Africa addio (1966) - Rated 21 Aug 2013
55 44% A Tale of Two Sisters (2003) - Rated 21 Aug 2013
77 90% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 16 Aug 2013
64 66% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Aug 2013
68 75% Soylent Green (1973) - Rated 31 Jul 2013
79 93% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 31 Jul 2013
67 72% The Comedy (2012) - Rated 04 Jun 2013
57 49% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 04 Jun 2013
64 66% Skyfall (2012) - Rated 04 Jun 2013
70 79% The Prestige (2006) - Rated 16 Mar 2013