Kwerulant

kwerulant
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 7% The Man from Earth (2007) - Rated 27 Aug 2013
80 64% Let the Right One In (2008) - Rated 23 Aug 2013
80 64% Hard Candy (2006) - Rated 18 Aug 2013
75 35% Prometheus (2012) - Rated 18 Aug 2013
80 64% Watchmen (2009) - Rated 18 Aug 2013
78 43% In Time (2011) - Rated 18 Aug 2013
80 64% Stoker (2013) - Rated 18 Aug 2013
75 35% The Purge (2013) - Rated 18 Aug 2013
81 85% A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Aug 2013
81 85% Sherlock Holmes (2009) - Rated 18 Aug 2013