Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KynoGray

Movie Buff - 347 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out KynoGray's...
90 73% House M.D. (2004) - Oct 27, 2017
60 9% Inspector Gadget (1999) - Oct 27, 2017
85 57% Ring (1998) - Oct 27, 2017
40 1% Inspector Gadget 2 (2003) - Oct 27, 2017
50 4% The Hangover Part III (2013) - Oct 27, 2017
85 57% Legend (2015) - Oct 27, 2017
90 73% Waltz with Bashir (2008) - Oct 27, 2017
85 57% Alien: Resurrection (1997) - Oct 27, 2017
69 27% Analyze This (1999) - Oct 27, 2017
100 94% The Hunt (2012) - Oct 27, 2017