Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KzUGdZHXJtHc

Movie Buff - 261 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out KzUGdZHXJtHc's...
28% The Return (2003) - Jun 28, 2020
10 85% Bernie (2012) - Jun 18, 2020
10 85% Deliver Us from Evil (2006) - Jun 07, 2020
58% Everything Is Illuminated (2005) - Jun 07, 2020
21% The Station Agent (2003) - Jun 07, 2020
21% Bruce Almighty (2003) - Jun 07, 2020
28% Mulan (1998) - Jun 07, 2020
58% Wild Strawberries (1957) - Jun 07, 2020
10 85% Primer (2004) - Jun 07, 2020
5% Across the Universe (2007) - Jun 07, 2020